Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

AHMET CİN HORON OYNADI, KUYMAK YAPTI

31 Mart Yerel Seçim çalışmalarında Pendik’i adım adım gezen AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, sokak müzisyenleriyle kemençe eşliğinde horona katıldı. 61 numaralı Trabzonspor forması giyen Başkan Adayı Cin, bir de kuymak yaptı.

AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, seçim çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürüyor. Her gün karış karış gezdiği kentte vatandaşların dilek, istek ve görüşlerini alan Ahmet Cin, Gazipaşa Meydanı’nda kemençe çalan müzisyenlere rastladı. Müzisyenlerle sohbet eden Başkan Cin, bir süre şarkılara eşlik etti. Başkan Adayı Cin, daha sonra horona katıldı. Renkli görüntülerin oluştuğu anlara çevrede bulunanlar alkışlarla tempo tuttu.

61 numaralı forma Ahmet Cin’e

Seçim çalışmalarına hemşeri dernekleriyle de sürdüren Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin’in bir programı da Pendik Trabzonlular Derneğine yönelik oldu. Derneğin davetlisi olarak üyelerle bir araya gelen Başkan Adayı Cin, anı defterini imzaladı. Dernek Başkanı Süleyman Pergel, derneğe üye olan Başkan Adayı Cin’e isminin yazılı olduğu 61 numaralı Trabzonspor forması verdi. Başkan Adayı Cin, derneğin mutfağında kuymak da yapınca etraftakiler, Karadenizliliğini kanıtladı yorumunu yaptı.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x