Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

AHİSİAD’tan Üye Ziyaretleri

Ahisiad’tan Üye Ziyaretleri

Ahi Sanayici İş Adamları Derneği (AHİSİAD) Genel Başkan İbrahim ÇAM ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyetle, üye ziyaretlerini sürdürüyor.

İnsanların birbirinden uzaklaştığı, yalnız kaldığı ya da kendilerini yalnız hissettikleri şu dönemde örnek bir etkinlik olarak hayat bulan bu ziyaretlerde; karşılıklı sohbet ile genel gündem değerlendirmeleri yapılıyor ve ilişkiler pekiştiriliyor.

Program kapsamında AHİSİAD üyelerinden Ekka Petrol -OPET Firması Yönetim Kurulu Başkanı Yasin KADIOĞLU, Yaren Yacht Firması Yönetim Kurulu Başkanı Nail CİVELEK, Balkan Tekstil İnşaat Turz. San ve Tic. A.Ş. Firması Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer KARATAY, MSM Branda Ltd.Şti ve İncir Restorant Firmaları Yönetim Kurulu Başkanı Mücahit Sefa MATARACI, YG Makina Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer YILDIZ,  Seramik Cennet Firması Yönetim Kurulu Başkanı Ayla UZUN, Arman Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Özcan ÇELİK ve Başkan Yardımcısı Gökhan ÇELİK ziyaret edildiler. Örnek etkinlik periyodik olarak sürecek.

AHİSİAD Genel Başkanı İbrahim Çam gazetemize yaptığı değerlendirmede; “Üye ziyaretlerimiz ahilik geleneğinin de ruhunu yansıtan bir aktivite. Biz birlikte ve bir olduğumuzun, birlikte ve paylaştıkça güçlü olduğumuzun farkındayız. Geçmişten bu güne gelen dostluk, arkadaşlık, komşuluk, iş ilişkisi, hal hatır sorma, ahde vefa gibi değerlerimizi de bu şekilde canlı tutmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x