Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

AHİSİAD Pendik’te 15 Ana Sınıfını Tefriş Edecek

Dernek yönetiminin 600 bin TL harcayarak gerçekleştireceği hizmet sonucunda, yaklaşık 400 minik çocuğumuz her dönem modern sınıflarda eğitim öğretim görecek.

Genel merkezi Pendik’te bulunan Ahi Sanayici ve İş Adamları Derneği (AHİSİAD) Türkiye ölçeğinde örnek gösterilebilecek hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Derneğin önceki hafta gerçekleştirilen kongresine Kaymakam Dr. Hülya Kaya konuk olmuş ve yaptığı konuşmada, ilçedeki ana sınıfı ihtiyacını gündeme getirmişti.

İhtiyaca duyarlılık gösteren AHİSİAD Başkanı İbrahim Çam, geçtiğimiz günlerde Kaymakam Dr. Hülya Kaya’ya bir iade-i ziyarette bulunarak; dernek yönetimi olarak konuyu gündemlerine aldıklarını ve çözüm noktasında destek olacaklarını belirtti.

Memnuniyetle karşılanan bu destek kararı sonucu, Pendik Kaymakamlığını temsilen Dr. Hülya Kaya,İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nü temsilen Müdür Vekili Ertan Saygın, AHİSİAD’ı temsilen Başkan İbrahim Çam  arasında bir protokol imzalandı.

İmzalanan protokole göre AHİSİAD ilçede 15 ana sınıfının A’dan Z’ye tefrişatını sağlayacak. Söz konusu ana sınıfları, en modern teçhizatlar kullanılarak hizmete hazır hale getirilecek.

Dernek yönetimi tarafından oluşturulmuş 600 bin TL bütçe ile gerçekleştirilecek bu hizmetten; yaklaşık 400 minik çocuk her dönem istifade edecek.

Hizmetin gerçekleştirilmesine öncülük eden Kaymakam Dr. Hülya Kaya’yı ve Başkan İbrahim Çam nezdinde bu örnek hizmeti gerçekleştirecek olan AHİSİAD’ı tebrik ediyoruz.

Bildir
1 Yorum
Eskiler
Yeniler En çok oylananlar
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
zeynepilbay
1 ay önce

Tebrikler 👏👏👏

1
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x