Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

90’lar Müziğinin Romantik İsmi Metiner Geri Dönüyor

90’lar müziğinin romantik ismi Metiner, yıllar sonra yeni çalışmalar için kollarını sıvayıp iddialı bir prodüksiyon ile geri dönüyor

Metin Metiner sahne adıyla ‘Metiner’ 1995’te kendi adını taşıyan ilk albümünü çıkarttı. Dönemin ünlü müzisyenleriyle hazırladığı albümün şarkıları dillere marş olmuş, uzun süre radyo ve televizyonlarda çalınmıştı.

90’lar şarkılarının revaçta olduğu dönemde ‘Gördüğüme Sevindim’ başta olmak üzere diğer parçaları da playlist’lerin vazgeçilmezleri arasında.

Müzikten uzak kaldığı dönemde iş hayatına ağırlık veren Metiner, tekrar stüdyoya döndü. Hazırladığı mini albümde akustik şarkılar seslendirecek.

Sevilen şarkıları için cover yapan Metiner, iddialı bir prodüksiyon ve kaliteli kliplerle tekrar sevenlerinin karşısında olacağının müjdesini verdi.

Metiner “Müzik benim için hobiydi ve ilk albümden sonra kendi işlerimle uğraşmayı tercih ettim. Beni tanıyan ve o şarkıları çok seven birçok kişi yıllardır benden yeni bir albüm istiyor. Ben de onları kırmak istemedim ve hazırlıklara başladım. Harika şarkılarla müzik dünyasına geri dönüyorum” dedi.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x