Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

9.SPOR MERKEZİ AÇILIYOR

Pendik Belediyesi Yenişehir Mahallesi’nde 9. spor merkezini açıyor. Yahya Kemal Beyatlı Bilgi Evi’nin üst katında bayanlara yönelik hizmet verecek spor merkezi için kayıtlar başladı.

Sporu bir yaşam biçimi haline getirmek için çalışmalarını sürdüren Pendik Belediyesi, 9. spor merkezini Yenişehir Mahallesi’nde açıyor. Yahya Kemal Beyatlı Bilgi Evi’nin üst katında bayanlara yönelik hizmet verecek spor merkezi için kayıtlar başladı. Hafta içi 10.30 -19.30 ve cumartesi günü 09.00-17.00 saatleri arası açık kalacak spor merkezinde fitness ve spinning kursları verilecek. Yine spor merkezinin yanında bulunan basketbol salonunda ücretsiz olarak her salı ve perşembe zumba ve plates kursları düzenleniyor. Detaylı bilgi almak isteyenler, 444 81 80 / 2879 numaralı telefonu arayabilir.

Esenler Spor Kompleksi gün sayıyor

Pendik Belediyesi daha önceki yıllarda Dolayoba Spor Kompleksi, Burhan Öner Spor Kompleksi,  Yeşilbağlar Novi Pazar Spor Kompleksi, Arif Nihat Asya Kültür Merkezi Spor Salonu, Hamid Aytaç Kültür Merkezi Spor Salonu, Velibaba Akşemsedin Kültür Merkezi Spor Salonu, Ahmedi Hani Kültür Merkezi Spor Salonu ve Ahi Evran Kültür Merkezi Spor Salonu’nu kente kazandırmıştı. Yine Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan devralınan Esenler Spor Kompleksi de hizmet vermek için gün sayıyor.

Kütüphane yeni yüzüyle hizmette

Öte yandan Yahya Kemal Beyatlı Bilgi Evi’nin zemin katında bulunan kütüphane yenilenen yüzüyle kitapseverlere hizmet verecek. Kitap kafe konseptiyle hizmet vermeye başlayan kütüphane, gençlerin gözde mekânı oldu.

 

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x