Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

67 FİRMA ELEMAN ARIYOR

Pendik Belediyesi tarafından düzenlenen İş’te Pendik Buluşmaları, 18 Temmuz Çarşamba günü Pendik Sahil Meydanı’nda gerçekleşecek.   Çeşitli alanlarda faaliyet gösteren  67 firma, aradıkları elemanı bulabilmek için  iş arayanlarla görüşerek başvuruları kabul edecek.

İstihdama katkıda bulunmak amacıyla Pendik Belediyesinin  İŞKUR işbirliğinde her dört ayda bir düzenlediği  İş’te Pendik Buluşmaları,  13’üncü kez işverenlerle iş arayanları bir araya getirecek.  Organizasyon, Yunus Emre Kültür Merkezi yerine  bu kez Pendik Sahil Meydanı’nda  geniş katılımlı bir fuar şeklinde düzenleniyor.

İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi (İAYOSB)’nin de katılımcı olduğu  fuarda çeşitli sektörlerden  önde gelen 67 firma yer alıyor.  Üretim, sağlık,  inşaat, turizm, market ve hizmet gibi alanlarda faaliyet gösteren firmalar, mühendis ve mimardan aşçıya, gece bekçisinden mağaza yöneticisine, teknik elemanlardan kurumsal iletişim sorumlusuna kadar pek çok branşta eleman arıyor.

İş arayanların firma temsilcileriyle birebir görüşerek hem bilgi alabileceği,  hem de başvurularını yapabileceği istihdam organizasyonu, 18 Temmuz Çarşamba günü  saat 10.00-17.00 saatleri arasında halka açık olarak hizmet verecek.

 

 

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x