Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

5. Sosyal Tesis Çınardere’ye

Çınardere Mahallesi’ne 5. sosyal tesisini kazandırmaya hazırlanan Pendik Belediyesi Hayaltepe Sosyal Tesisi’nin ihalesini tamamladı. Kapalı alan ve açık terasa sahip olacak sosyal tesisin 6 ay içerisinde tamamlanması hedefleniyor.
İlçenin birçok yerine sosyal tesis kazandıran Pendik Belediyesi, Çınardere Mahallesi’ne de gözde bir mekân yapmaya hazırlanıyor. Çınardere Mahallesi’nde Pendikspor Tesisleri’nin hemen yanına yapılacak Hayaltepe Sosyal Tesisi’nin ihalesi tamamlandı. Önümüzdeki günlerde yer tahsisi yapıldıktan sonra tesisin inşasına başlanacak. 165 kişi kapasiteli kapalı alan ve 800 m² açık teras alanına sahip olacak tesis, deniz manzarası ve havadar konumuyla Pendiklilerin uğrak mekanı olacak. İlgi çekici mimarisiyle tesisin inşasına başlandıktan sonra 6 ay içerisinde tamamlanması hedefleniyor.
4 sosyal tesis beğeni topluyor
Pendik Belediyesinin kente kazandırdığı halihazırda 4 sosyal tesisi bulunuyor. Hizmete sunulan sosyal tesisler, konforu, lezzeti ve kalitesiyle beğeni topluyor. Yıllardır Pendiklilere kapalı olan Güzelyalı sahilinde 2013 yılında Sosyal Tesis kurarak halkın hizmetine sunan Pendik Belediyesi, ardından PenCR markası altında üç sosyal tesis daha şehre kazandırdı. PenCR Sahil, PenCR Çarşı ve PenCr Köfte, kısa sürede vatandaşların yeni buluşma adresleri oldu.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x