Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

34 YIL SONRA BULUŞTULAR

İlkokul öğretmenleriyle 34 yıl sonra bir araya gelen Abdurrahman Gazi İlköğretim Okulu’nun 25 öğrencisi nostaljik duyguları zirvede yaşadı

Pendik Abdurrahman Gazi İlköğretim Okulu’ndan 1980-1985 yılları arasında eğitim öğretim görüp mezun olan, A ve B şubesinin 25 öğrencisi tam 34 yıl sonra gerçekleştirdikleri bir etkinlikle yeniden bir araya geldiler. Okulun o dönemki öğrencilerinden Songül Yazıcı ve Gökhan Alban’ın Pendik’te Hayat sitesi üzerinden iletişim kurarak organize ettiği etkinlik Gülistan Restoran’da gerçekleştirildi. Buluşmaya 25 öğrencinin yanı sıra öğretmenleri Aynur Demirci de katıldı.

Dönemin öğrencilerinden Pendik Belediyesi Kültür Müdürü Nuri Sincanlı ve Zabıta Müdürü Kenan Güler de bu buluşmada yer aldılar. Buluşmada, son dönemde yayınlamış olduğu iki romanı ile kamuoyunun beğenisi kazanan Nuri Sincanlı sınıf arkadaşlarına birer romanını imzalayarak hediye etti.

Bu muhteşem günde kimi öğrenciler sarılıp ağlaşarak,  kimi öğrenciler hatıralarla gülüşerek tarifi mümkün olmayacak kadar değerli anlar yaşadılar.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x