Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

33 bitti 34 olduk

İlçemizde 33 yıldır yayımını aralıksız, istikrarla sürdüren Pendik gazetesi, 12 Şubat 2021 tarihi itibari ile 34 yaşına girdi.

Pendiklilere Pendik’ten ve bölgeden haberler ileten gazete; objektif yayım anlayışı ile her görüşten insanın severek takip ettiği bir iletişim aracı.

33 yıllık geçmişi ile ilçenin yakın tarihini sayfalarında muhafaza eden Pendik gazetesi, bu bakımdan  bir arşiv niteliğini de taşımakta.

Gazetenin Yazı İşleri Müdürü Metin Yazıcı; ” Pendiklilerin hayatlarından bir parça olmaktan mutluyuz. Pendikliler de bu gazetenin birer parçası, gerçek sahipleridir” şeklinde konuştu.

Bildir
3 Yorum
Eskiler
Yeniler En çok oylananlar
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
İSMAİL KANSU
1 yıl önce

Pendikli olarak yazılarınızı, haberlerinizi yakından takip ediyorum. Senelerdir Pendik’e yaraşır düzeyde, objektif habercilik anlayışı ile çalıştığınıza şahidim. 1957’den itibaren Pendikli olan ailem ile birlikte Pendikli olmaktan gurur duyuyorum. Pendik Gazetesine de nice başarılar dilerim.

Sedat savaş
1 yıl önce

Nice 34 yaşlara Pendik’te her zaman doğru tarafsız yaklaşımıyla gazetecilik anlayışı ile 34 yılı kutlayan Pendik gazetesi ailesine başarılar diliyorum her zaman her yerde Pendik haberleri ile okuyucularına ulaşan gazetede bugüne kadar görev yapmış yaparken de her zaman aile olarak gören çalışanlarını tebrik ediyor nice yaşlara diliyorum saygılarımla gerçek Bakış gazetesi imtiyaz sahibi Sedat savaş

Omerul Faruk çoban
1 yıl önce

Nice yıllara kardeşim inşallah yüzüncü yıla kavusursun

3
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x