Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne Özel Futbol Turnuvası

3 Aralık 2021 Cuma günü 11.00’de Yenişehir Osmanlı Bulvarı Ampute Futbol Sahasındaki organizasyon dostluk maçı ile renklendi.

Pendik Belediyesi ve Anadolu Adalet Sarayı işbirliği ile 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne özel futbol turnuvası düzendi.

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Uçar, İstanbul Anadolu Adalet Komisyonu Başkanı Bekir Altun, Beykoz Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Aydın, kadın ve erkek Başsavcı vekilleri ile Adalet Sarayı hakim ve savcılarından oluşan karma takım, Pendik Belediyesi Ampute Futbol Takımı karşısında mücadele verdi.

Maçı eski FIFA kokartlı hakemlerimizden Ahmet Çakar yönetti. İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başlayan programda maç öncesi protokol konuşmalarını Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin , İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Uçar ve Pendik Kaymakamı Dr. Hülya Kaya yaptı.
Maçın seremonisine geçildi ve usta hakem Ahmet Çakar ve 2 takım şampiyonlar ligi müziği eşliğinde sıraya geçti ve el sıkıştı. Maçın sembolik başlama vuruşunu İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Uçar yaptı.
Maça geçildiğinde Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin Pendik Belediyesinin Ampute Takımı olan takımda yer aldı. Karşı takım İstanbul Anadolu Cumhuriyet Adliyesi Hakim ve Savcılarından oluştu.
Dostluk maçı 4-4’lük skorla dostça bitti. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Kutlu Olsun.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x