PROBLEMLİ AYAKLARI SAKLAMAYA SON!

Arife Keskin El – Ayak Bakım Merkezi, Batı mahallesi Erol Kaya Caddesi No:81 adresinde hizmete açıldı

Pendik’te yeni açılan Arife Keskin El – Ayak Bakım Merkezi’nde,  tırnak ve ayak rahatsızlıklarından son derece temiz ortamda, ağrısız bir şekilde kurtulmak mümkün.

Merkezde, medical ayak ve el bakımı, nasır bakımı, batık, diyabetik ayak, mantarlı, kalınlaşmış, protez tırnak şeklinde hizmetleri bulunmakta. Bilirkişi tarafından gerçekleştirilen işlemler, oldukça uygun fiyatlara yapılmakta.

İşletmede deformasyona uğrayan, darbe ya da farklı sebeplerle şekli bozulan tırnaklar, birebir eski şekillerine kavuşturulmakta.

Görünümüyle iç açıcı ve sağlıklı günlere kocaman bir adım

Arife Keskin El Ayak Bakım Merkezi,  şekil bozukluğu ve mantar gibi sebeplerle yaz aylarında dahi kapalı ayakkabı giyme zorundalığına da son vermekte.

Ayak bakımının önemini vurgulayan İşletme Sahibi Arife Keskin; “Gün içerisinde en çok yorulan ve hasar gören bölgemiz ayaklarımız. Dolayısıyla ayak bakımımıza oldukça önem göstermeliyiz. Her gün mutlaka ayaklar yıkanarak, bakteri, ter ve ölü deriler temizlenmeli. Yatmadan önce ayaklarınızı yıkamak da yumuşacık ayaklarla, sabaha güzel bir hisle uyanmaya etken olabilir.

Tırnaklar haftada bir, tırnak mantarı gibi rahatsızlıklardan koruyacak kadar kesilmeli ve törpülenmeli. Ayak bakımında; ayakkabı seçimi, tırnak kesimi, ayak ve ayakkabının temiz olmasına dikkat edilmeli. Özellikle diyabet hastalığı olan kişiler ayak sağlığına çok ciddi derecede önem vermeli.

Düzenli ayak bakımı; sağlıklı ve güzel ayaklar demektir. Bu, ayrıca saklamaya gerek görülmeyen, göstermekten çekinilmeyen ayaklar anlamına da gelir. Ayak bakımına ihtiyacı ve tırnak rahatsızlığı olan kişileri Arife Keskin El ve Ayak Bakım Merkezi’ne bekliyoruz” şeklinde konuşmakta.

Tel: 0539 388 72 92

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.