Elif Kırnak

PENDİK’İN ÇIRAĞAN SARAYI: BEYLER RESTAURANT GARDEN

PENDİK’İN ÇIRAĞAN SARAYI:
BEYLER RESTAURANT GARDEN
Gökyüzünün mavisi, yeryüzünün yeşili ile baş başa olacağınız işletmede; Türk ve dünya mutfağının seçkin ürünleri bir arada bulunuyor. Ailece faydalanabileceğiniz işletme; kına, nişan, düğün, doğum günü ve benzeri toplu organizasyonlar için de mükemmel bir mekan
PENDİK Göçbeyli Köyü’nde hizmet vermekte olan Beyler Restaurant Garden, eşsiz özelliklerinden dolayı, saraylarla mukayese edilebilecek bir konfora ve ihtişama sahip.
Her şeyden önce şehrin gürültüsünden uzak, doğa ile bütünleşmiş olan işletme; gerek restaurant, gerekse düğün salonu işlevselliği ile; kına, nişan, düğün, balo, sünnet, gala gecesi, mezuniyet gecesi, yöresel geceler, konserler, bayi toplantıları, şirket yemekleri, kahvaltı programları, iftar programları gibi her türlü toplantı ve özel organizasyonlara ev sahipliği yapabilecek nitelikte.
Kapalı alanda 1000, açık alanda 1500 kişi ağırlayabilecek kapasiteli işletme, konumu itibari ile kolay ulaşılabilir ve otopark sorunu olmaması dolayısı ile de önemli avantajlar içermekte.
Bahçesinde süs havuzu, şelalesi, akarsu kanalları, çocuk oyun alanları bulunan; gökyüzünün mavisi, yeryüzünün yeşili, temiz havası ile eşsiz bir doğal dekora sahip işletmede; huzur ve keyif adına adeta yok yok.
Son derece modern dizayn edilmiş, hijyenik ortamı ve servis kalitesiyle dikkat çeken restaurant bölümünde; sabahları yöresel ürünlerle zenginleştirilen serpme kahvaltı, çorbalar, ara sıcaklar, mezeler, A’dan Z’ye kebap çeşitleri, lahmacun ve pide çeşitleri, özel salatalar, tatlı çeşitleri, çocuk menüsü, alkolsüz olmak üzere sıcak ve soğuk içecekler ile Türk ve dünya mutfağının en seçkin ürünleri bir arada bulunmakta. İşletmede yakın noktalara
yönelik paket servis hizmeti de verilmekte.
Ailenizle, dostlarınız, iş arkadaşlarınız ile lezzetli – keyifli – sağlıklı zaman geçirmeyi düşündüğünüzde, ya da kalabalık bir organizasyonda davetlilerin her birinin memnun kalmasını hedeflediğinizde; Beyler Restaurant Garden bu dileğinizin gerçekleşmesi için kelimenin tam anlamıyla ‘mükemmel’ bir hizmet alma noktası.
Mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz.
0530 110 12 69
0216 436 12 69
Adres: Göçbeyli Mah Atayurt Cad Hasyurt Sok No:1/B
#İŞ DÜNYASI


Kaynak: https://www.pendikfotograflari.com/elifkirnak/post/73

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.