Pendik şehir merkezi ve Güzelyalı – Esenyalı – Fatih Mahallesi bölgesinde şubeleri bulunan Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye’de başlatılan kitap ve kırtasiye fuarında %40 ile %50 arasında büyük oranlarda özel indirimler uygulanıyor. Fuar 8 Mart 2020 tarihine kadar sürecek

Pendik Doğu Mahallesi İlhami Soysal Bulvarı (Mostar Viyadüğü Girişi) ve Esenyalı – Güzelyalı Fatih Mahallesi bölgesi İmamı Azam Caddesi üzerinde şubeleri bulunan Kıdemli Kitabevi ve Kırtasiye mağazalarında ‘Kitap & Kırtasiye Fuarı’ başlatıldı.

1 Şubat’ta başlayan fuar, 8 Mart tarihine kadar sürecek. Fuarda kitapseverler Türk Edebiyatı’ndan, Dünya Edebiyatı’na uzanan kitapların yanı sıra; tarih, felsefe, siyaset ve çocuk kitaplarını da çok ekonomik fiyatlarla satın alabilecek.

Toptan fiyatına perakende satış yapılan Kıdemli Kitabevi ve Kırtasiye mağazasında ayrıca; öğrencilerin okulda kullanabileceği tüm araç gereçler ve çocuklar için birbirinden renkli oyuncaklar da bulunuyor.

“100 binin üzerinde kitabımız var”

İşletmenin Genel Müdürü Selim Varıcı, “Çok uygun fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesiyle birlikte müşterilerimize hizmet etmek için koşturuyoruz. Yaklaşık 100 bin çeşit kitabımız var.

Başlatmış olduğumuz kitap ve kırtasiye fuarında Türkiye’nin ve dünyanın en tanınmış markalarının ürünlerinde %40’dan %50’lere varan gerçek indirimler var. Bu fırsattan tüm Pendiklileri faydalanmaya davet ediyoruz” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.